RoSka

Rodinný SkautingPOZOR upřesnění- toto se týká všech kterým bylo 18 let (né jen pro rodiny).
Sestřičky , bráškové,kamarádi, kamarádky a příznivci skautingu. Léta běží a mně je doopravdy moc líto, že tolik fajn lidí, které za ta léta znám a s kterými jsem prožil moc pěkné chvíle běhají někde po světě a přitom je tu možnost, jak se občas sejít. Pracovně jsem to nazval-Rodinný Skauting, přátelé Junáka a základny Maruška. Z názvu je patrné, že program je zaměřen i na vaše děti. Pokud mi zašlete svou mejlovou adresu nebo telefon, já zašlu obratem všechny podrobnosti i s datem prvního setkání. Přeji pěkný den a těším se na první setkání a další společné akce. Akela.

P.S. Prosím předejte tuto informaci všem o kterých si myslíte, že by je to zajímalo.

Děkuji.tel:608324062, mladej@seznam.cz