Skautský dům V Č.L.

Základna našeho střediska se nalézá na adrese Moskevská 685, Česká Lípa 470 01. Viz mapa.

Základní informace:

Vybavení: šatna, kuchyň (plyn. sporák, el. trouba, mikrovlnná trouba, teplá voda, základní vybavení na vaření), 1-2 klubovny, 4x WC. V domě je elektrika, pitná voda, teplá voda, plynový kotel, atd.

Ubytování: spaní je na podlaze na vlastních karimatkách, kdy do klubovny se vejde cca 10 osob. Celková maximální kapacita je cca do 20 lidí (záleží však na činnosti ve skautském domě). V současné době probíhají drobné stavební úpravy kluboven.

Cena ubytování: 50,- Kč za osobu a noc + spotřebovaný plyn. Platba probíhá po ukončení akce bezhotovostně na účet střediska, kdy po uhrazení je zaslána faktura.

Ve skautském domě se přezouváme a prostory skautského domu jsou nekuřácké.

Kontakt:

Pokud máme volné místo v kalendáři a máte-li zájem o pobyt ve skautském domě v České Lípě, tak piště na níže uvedený email, případné další dotazy pište či volejte:

Josef Prokop – Pepa
prokop.sco.78@seznam.cz
+420 603 389 102 (STS)

A obsazenost skautského domu: